• ПРОМО! Даска за пеглање FUNKY и пегла на пареа MAX EI 2202

  Код: Даска за пеглање и пегла - 803883 - 803564

  Даска за пеглање FUNKY

  Мрежеста даска за пеглање

  Димензии: 34 x 110 cm

  Tип X ногарки: 19 mm

  Cигурносен потпирач за железо со силиконски точки

  Прилагодување на височина од 68 cm до 83 cm
  Подлога од пена со 100% памук 8 mm

  *дезенот на материјалот на даската за пеглање е по случаен избор


  Пегла на пареа MAX EI 2202


  Моќност: 2200 W

  Керамичка навлака на плочата

  Самочистење/Спреј функција

  Моќнен излез на пареа: 0.4 g

  Јачина на пареа: 12±5g/min

  Резервоар за вода: 220 ml

  Должина на кабел: 1.9 m

  12 месеци гаранција

 • Даска за пеглање - RG-002

  Код: Даска за пеглање - RG-002

  Опис: Даска за пеглање

  Модел: RG-002

  Состав: Иверка 16мм, термометал платно, сунгер 5мм, метал цевка ф-20мм, метален држач за пегла

  Простор за пеглање: 1140х320мм

  Висина: Три (3) нивоа

  1 година гаранција.
  Гаранцијата важи за металниот дел (конструкцијата на даската), но не и за нејзино физичко оштетување (скршена иверица, изгорено / искинато платно).

  *дезенот на материјалот на даската за пеглање е по случаен избор

 • Метален држач за закачалки

  Код:  Метален држач за закачалки - 792EVL2622

  100% МЕТАЛ
  Димензии: Ширина: 60 cm Висина: 7 cm Длабочина: 15 cm
  Се фиксира на ѕид

  Димензии на пакување: 70x10x10
  Број на пакети: 1 • Навлака за даска за пеглање MH-808

  Код за нарачка: Навлака за даска за пеглање MH-808

  100 Памучно платно: ±125x50cm

  Сунѓер: ±120x40x0.5cm

  *Дезенот е по случаен избор и може да се разликува од оној на фотографиите.

 • Даска за пеглање MM-007

  Код за нарачка: Даска за пеглање MM-007

  Памучно платно
  Иверка 16mm
  Метални цевки Ø20mm
  Сунѓер 5mm
  Површина за пеглање: 114x32cm
  3 нивоа на висина

  *Дезенот е по случаен избор и може да се разликува од оној на фотографиите.

 • Мини даска за пеглање RG-003

  Код за нарачка: Мини даска за пеглање RG-003

  Памучно платно
  Иверка 16mm
  Сунѓер 5mm
  Метален држач за пегла
  Пластични ногарки 4cm
  Површина за пеглање: 65x24cm

  *Дезенот е по случаен избор и може да се разликува од оној на фотографиите.

 • Даска за пеглање RG-001

  Код за нарачка: Даска за пеглање RG-001

  Памучно платно
  Иверка 16mm
  Метални цевки Ø20mm
  Сунѓер 5mm
  Површина за пеглање: 114x32cm
  3 нивоа на висина

  *Дезенот е по случаен избор и може да се разликува од оној на фотографиите.

 • СКАЛА BLIST 5+1

  Код за нарачка: СКАЛА BLIST 5+1 - 309

  Модел:5+1
  Висина:1,33m
  Средна висина на дофат:3,40m
  Материјал:алуминиум

 • СКАЛА BLIST 6+1

  Код за нарачка: СКАЛА BLIST 6+1 - 310

  Модел:6+1
  Висина:1,65m
  Средна висина на дофат:3.60m
  Материјал:алуминиум

 • ПЕГЛА НА ПАРЕА GORENJE SIH 2600 BKG

  Код за нарачка: GORENJE SIH 2600 BKG-802409

  Моќност: 2600 W
  Нивоа на моќност: 3
  Керамичка подлога
  Резервоар за вода: 0.35 L
  Постојана пареа: 30
  Ударна пареа (g/min): 95
  Индикатор на температура
  Индикатор за ниско ниво на вода
  Систем против каменец
  Систем против капење
  Функција за самочистење
  Вртење на приклучниот кабел: 180 °
  Автоматско исклучување
  Сад за дозирање вода
  Должина на приклучен кабел: 2.5 m

 • ПЕГЛА СО ПОСТОЉЕ GORENJE SGH 2400 BBSUPREME

  Код за нарачка: GORENJE SGH 2400 BBSUPREME-23781

  Моќност: 2400 W
  Систем против создавање на бигор
  Систем против прокапување
  Функција самочистење
  Вертикално пеглање за осетливи алишта
  Можност за суво пеглање
  Пеглање со сува пареа
  ECO програма
  Систем за испуштање на пареата
  Напредна пумпа
  Нивоа на моќност: 2
  Индикатор на температура
  Постојана пареа: 120 g/min
  Ударна пареа: 600 g/min
  Фин врв за прецизно пеглање
  Прегледен ЛЕД дисплеј
  Простор за сместување на кабелот
  Индикатор за тврдост на водата
  Индикатор за ниско ниво на вода
  Долевање на вода во текот на пеглањето
  Практичен, широк отвор со капак
  Отстранлив резервоар за вода за едноставно одржување
  Ергономски дизајн
  Гумени ногарки за стабилност
  Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
  Безбедно пеглање
  Волумен на резервоарот за вода: 1,70 l
  Притисок на пареата: 7,5 bar
  Куќиште: Пластика + метал
  Должина на приклучен кабел: 1,9 m
  Димензии (ШxВxД): 44 × 28 × 29 cm
  Нето тежина на апаратот: 4,5 kg

 • Џогер со прскалка HealthySpray
  Капацитет на садот за вода: 500ml
  Димензии на пакување: 64x14.4x10cm
  Одлична алатка за одржување на подот во Вашиот дом.
  Овој производ е дизајниран да го направи чистењето лесно и практично.
  Лесен е за употреба и миење.
  Може да се ротира 360°
 • Прочистувач на воздух Tesla AIR6

  Код за нарачка: Tesla AIR6 - TAPA6

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Прочистувач на воздух
  Паметна опција Wi Fi
  Процент на филтрација:99.5%
  Квадратура за која е предвиден:36m²
  Волумен на прочистен воздух (CADR):300m³/h
  Навлажнувач на воздух
  Тип на филтер:ХЕПА + активен јаглерод
  Тајмер
  Автоматски режим
  Индикација за замена на филтерот


 • Електрична цедалка SINBO SJ-3145

  Код за нарачка: Електрична цедалка SINBO SJ-3145 - 1367

  Удобен и лесен за употреба

  Цедење на овошје ( портокал,лимон ,цитрон)
  Уживајте во препорачаната дневна доза на овошје во чаша сок
  Дневната доза на витамини е многу важна за нашето тело, особено кога нашиот имунолошки систем е изложен на опасните вируси
  Димензии:27,4 x 16,5 x 27,4 cm
  Тежина 1 кг.
  2 цедалки за мало и големо овошје
  Приклучок: 220 V

 • Сијалица против инсекти

  Код за нарачка: Сијалица против инсекти - NM29

  Сијалицата одговата на грло Е27

  Јачина на сијалицата 15W


 • Рачна пегла на пареа

  Код за нарачка: Рачна пегла на пареа - NM32

  Моќност: 220V / 1000W
  - Наполнете ја со вода и таа ќе биде спремна за употреба.
  - Загрева за помалку од 3 мин.
  - Проѕирниот прозорец ќе ви го покажува нивото на вода во пеглата.
  - Идеална е за патување, практична е и не зафаќа воопшто простор, ќе можете лесно да ја носите секаде со Вас.
  - Направена е за употреба во секакви услови, со ефект како професионална пегла од хемиско чистење.
  - Безбедна е за користење на секакви материјали и ткаенини па дури и свила


 • Сталажа за Цвеќе со 3 Полици - Изработена од Бамбусово Дрво Б2021-20

  Код за нарачка: Сталажа -Б2021-20


  Прекрасна, модерна сталажа за цвеќе, изработене од бамбусово дрво.
  Сталажата е со 4 нозе и има 3 полици за саксии цвеќе, кои исто така можат да се користи и за некои други видови украси.
  Високо квлитетна изработка, ветува долотрајна употреба.
  Сталажата е во универзална темно кафеава боја, и се вклопува во секое уредување. 

  Димензии: 100 x 32 cm.

 • Пегла на пареа ADLER AD 5019

   

  1600W Моќност
  Високо квалитетна подлога
  Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата
  Вертикално испуштање на пареа и пеглање
  Професионален кабел за напојување од 3 метри
  Континуиран млаз
  Млаз пареа
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • ЕСТЕЛ + Закачалки NK-13 х2

  Код за нарачка: Метална закачалка ЕСТЕЛ бела +мултифункционални закачалки NK-13 х2

  Димензија: 104x137х48cm
  Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.


  Дали имате проблем со недостаток на место во Вашиот плакар?

  Ви ја претставуваме закачалката Wonder Hanger. Има 9 слотови и издржува тежина до 1,5 кг. Слободно може да закачете кошули, панталони, блузи, па дури и тешки зимски капути. Совршена е да ви ослободи и заштеди простор. Доколку немате многу место за закачување во вашите плакари, тогаш Wonder Hanger е решение за вас!

  Со помош на уникатниот дизајн на закачалките, ќе го преполовите Вашиот плакар и воедно ќе си отворите дополнителен простор во него.

  Изработени се од високо квалитетни материјали, специјализирани за европски пазари и правени по европски стандарди.

 • СМУТИ БЛЕНДЕР ISKRA HY-1302-WH

  Код за нарачка: ISKRA HY-1302-WH

  Одличен, лесен, пренослив и практичен smoothie maker

  • Моќност: 200-300W
  • Напон: 220-240v -50/60 Hz
  • Зафатнина на садот: 0,6л
  • Преносен сад со отвор за пиење
  • Ефикасно сечило од нерѓосувачки челик
  • Едноставно управување и чистење
  Гаранција - 2 години