• Силиконска Четка за Тоалет

  Иновативна силиконска четка за тоалет, сосема нов изум, специјализирана и за нај недофатните агли.
  Главата на четка е во форма на јазик, лесно се ракува и е одлична за чистење на аглите и темните жлебови.
  Меките силиконски влакна имаат посилна моќ на чистење и подобро чистат од традиционалните влакна. Можат да навлезат и длабоко во тоалетната цевка чистејќи ги дамките и во задните делови.
  Четката има посебен држач што ја испарува влагата, се монтира на ѕидот во тоалетот со помош на силна 3М лепенка. Тоа значи, кажете му збогум на чудниот мирис во тоалетот, вратете го свежиот воздух засекогаш, секогаш проветрено и суво.
   
  Димензии: 41 x 9 x 6cm

 • Ароматични стапчиња

  Код за нарачка: Ароматични стапчиња

  Материјал на стапчиња: Poly Fibre
  Сетот содржи: 4 стапчиња, 1 ратан топка и 1 шишенце со арома
  Капацитет на шишенцето со арома: 50ml

 • Сијалица против инсекти

  Код за нарачка: Сијалица против инсекти - NM29

  Сијалицата одговата на грло Е27

  Јачина на сијалицата 15W


 • Ролер сет за бојадисување

  Овој сет и изработен од издржлив материјал со навистина уникатен дизајн

   Едностано треба да го наполнете ролерот со боја и да ги бојадисате ѕидовите и површините за само неколку секунди
   Самиот систем ќе ја распредели бојата на еднакви слоеви, а со телескопската рачка ќе можете да ги бојадисате и најтешко достапните места
  Со едно полнење може да бојадисате до 15 квадратни метри.
  Може да користите било каква боја без ограничување.
  Лесно се чисти се што треба да направите е само да го измите со вода.

 • Штитник за врати и прозорци

  Доколку сеуште размислувате како да ги заштитите вратите и прозорците, ние го имаме идеалното решение за Вас. Овие штитници за врати и прозорци се идеално решение за сите проблеми во Вашиот дом.

  Без никаков проблем, овој изолатор комплетно ќе го спречи воздухот кој циркулира под вратите и прозорците.

  Во зависност од годишното време, топлиот и ладниот воздух ќе останат разделени во различни простории, бидејќи овој иновативен производ комплетно ќе го спречи мешањето на воздухот под вратите и прозорците.

  Погоден е за спречување влез за инсекти во Вашиот дом.

  Исто така одличен е за превентива на места каде што има мали деца и постои опасност тие да имаат незгода при затварање на вратите и прозорците.

  Со помош на иновативниот и уникатен дизајн, ќе можете да ја приспособите должината на штитникот во зависност од Вашите потреби, со едноставно сечење на истиот до доаѓање на идеалната должина.

  Одржувањето е лесно и едноставно, направен е од квалитетни материјали отпорни на вода, што значи дека ќе можете да ја миете со вода и таа да биде повторно спремна за употреба.

  Овој штитник ќе можете да го користите и за Вашите внатрешни и надворешни врати.

  Димензија на штитникот: 95cm

 • Мултинаменска супер четка за чистење

  Исчистете ги сите лесно и тешко достапни површини во домот за експресно време со помош на новата мултинаменска супер четка за чистење која нуди безброј опции погодни за секаков вид површини и најразлични предизвици.

  Четката е составена од четири разновидни делови за чистење што Ви овозможува длабинско и темелно чистење на секаков вид површина без разлика дали се работи за Вашите прозорци, плочките и фугата во бањата, кујнските апарати, подот или пак балконот.  Со леснотија ќе можете да ги заменувате деловите во зависност од потребата и Вашиот дом да заблеска за многу кратко време.

  Четката нуди и опција за поставување на шише со течност за чистење или пак обична вода и дел за распрскување со две опции на млазот, што значи дека комплетно сите  Ваши потребни алатки за чистење се вметнати во овој иновативен производ и нема да имате потреба да набавувате дополнителна опрема за чистење.

  Со помош на флексибилните влакна кои ги поседува четката, длабински ќе можете да исчистите мувла, тврдокорни дамки и корозија без никаков проблем.

  Благодарение на иновативниот и уникатен дизајн, четката ќе можете да ја складирате каде и да посакате, исто така има опција и да ја закачете на ѕидот па таа да биде спремна за следниот предизвик.

  Овој производ може значително да ви го олесни секојдневието и да ви заштеди многу време и енергија додека ги извршувате секојдневните обврски околу домот. Побрзајте и нарачете ја, со сигурност Ве уверуваме дека нема да погрешите.

 • Магична даска за одмрзнување

  Одмрзнете ја Вашата храна пет пати побрзо, сега со новата магична даска за одмрзнување која постои за да Ви го направи секојдневието поубаво и готвењето и поминатото време во кујна позабавно и полесно.

  Нема потреба повеќе да чекате со часови, или пак да ја ставате храната во топла вода, во микробранова или фурна за да се одмрзне побрзо.

  Оваа уникатна и практична даска за одмрзнување Ви овозможува лесен и ефикасен и пред се ПРИРОДЕН начин на одмрзнување на храната, со што ќе се зачуваат тотално сите хранливи материи и квалитетот на храната, а притоа таа ќе биде спремна за готвење по само неколку минути.

  Уникатион дизајн и структура на даската не дозволува водата од одмрзнатата храна да излезе надвор од даската благодарение на уникатните силиконски делови за ќошињата што ги има самата даска.

  Со оваа магична даска ќе можете да одмрзнете најразновидна храна како парче месо, замрзнат зеленчук, риба, замрзнато овошје и сл.

  Исто така даската ќе можете да ја користите и за сецкање, па така ќе немате потреба да употребувате дополнителен сад или подлога за сечење на веќе одмрзнатата храна која ја спремате за готвење.

  Практична и со минималистички, уникатен дизајн нема да зафаќа воопшто простор во Вашата кујна а во спротивно ќе си ја извршува задачата перфектно.

  Затоа не чекајте и побрзајте да го нарачате овој супер производ , бидејќи на Вашата кујна и е повеќе од потребен !!

 • Чистач на стаклени површини

  Исчистете ги сите стаклени површини за миг, со новиот мултипрактичен чистач што го прави целиот процес на чистење многу лесен и едноставен.  Самиот чистач е составен од повеќе делови што ви овозможува да ги исчистите сите нечистотии на повеќе начини. Се што треба да направите е да го наполните дозерот што се наоѓа на самиот чистач со вода или пак со средство за стаклени површини и чистењето може да почне.

  -Со помош на рачката која ротира, со леснотија ќе можете да го исчистите секој тешко достапен агол.

  - Чистачот е составен од дел со високо квалитетна микрофибер крпа која длабински ги чисти и отстранува нечистотиите и прашината. Многу лесно ќе можете да ја извадите и да ја перете на рака или во машина за алишта.

  - Исто така самиот чистач има и дел со гумен лизгач што овозможува отстранување на водените делови и дамки и прави површината да добие сјај каков што сте посакувале.

  -  Чистачот ќе можете да го користите не само за чистење на стаклени површини туку исто така за чистење на делови од кујната, туш кабината, делови од тоалетот, огледалата, прозорците, па дури и колите и секој вид водоотпорна површина.

  Ова е дефинитивно еден од производите со кој ќе заштедите многу време, енергија а воедно и пари.

 • КОМБО СЕТ Микрофибер џогер + сталажа за во бања + четка за тоалет + корпа за облека

  Сет производи за домот кој содржи микрофибер џогер, сталажа за во бања, четка за тоалет и корпа за облека


  Код за нарачка: P1207 џогер - GP0105 рачка за џогер - P1610 сталажа за во бања - ZP121 четка за тоалет - B106 сина корпа

 • КОМБО СЕТ Ротирачки џогер + микрофибер џогер

  Исчистете го брзо и лесно домот со џогерите на akcija.com.mk.

  Влакната на ротирачкиот џогер ќе ја соберат целата нечистотија, а системот за цедење ќе помогне џогерот да остане сув и полесно да ги апсорбира сите течности.

  Микрофибер џогерот за рамни површини ќе ги исчисти Вашите подови со само неколку движења.


  Код за нарачка: P1207 џогер - GP0105 рачка - P1114 ротирачки џогер

 • КОМБО СЕТ Ѓезве 300 мл + Монтажна пумпа за вода

  Не'рѓосувачко ѓезве за кафе со напреден дизајн кој овозможува побрзо варење со капацитет од 300ml

  Монтажна пумпа за вода која лесно се поставува на било кое шише или балон и во целост ја заменува потребата големи диспанзери, а нејзиниот компактен дизајн е одличен и кога одите на кампување.


  Код: TP0038 Ѓезве 4 - GP0110 пумпа за вода

 • Штитник за агли за деца

  Код за нарачка: Hyderon Children's collision protection article

  • Безбедносен браник за бебиња - Аголните штитници го штитат вашето бебе од болни повреди на остар мебел и агли на масата.
  • Погоден за секој конвенционален мебел - Работи на маси, работни маси, комоди, рамки за кревети, ормани и кој било друг остар агол. Флексибилните аголни заштитници овозможуваат безбедна игра на децата низ куќата!
  • Меко и безбедносно - Изработено од мек ПВЦ материјал, безбеден и нетоксичен.
  • Боја: Сина / Димензии: 2м
 • Штитници за агли за деца

  Код за нарачка: Hyderon child protection angle

  • Безбедносен браник за бебиња - Аголните штитници го штитат вашето бебе од болни повреди на остар мебел и агли на масата.
  • Погоден за секој конвенционален мебел - Работи на маси, работни маси, комоди, рамки за кревети, ормани и кој било друг остар агол. Флексибилните аголни заштитници овозможуваат безбедна игра на децата низ куќата!
  • Меко и безбедносно - Изработено од мек ПВЦ материјал, безбеден и нетоксичен.
 • Транспаренти штитници за агли

  Код за нарачка: Hyderon transparent corner protector

  • Аголните чувари се изработени од еколошки, безбедност на храна и мек ПВЦ материјал кој не е токсичен и нема мирис. Може да им помогне на бебињата да избегнат повреди од остри sидови и маси. Бидете сигурни за безбедноста и здравјето на вашите бебиња.
  • Транспарентните заштитни аголи на масата гарантираат дека страничниот и аголот на масата ќе бидат целосно заштитени, што обезбедува силна заштита за вашето бебе и намалување на повредата.
  • Во исто време, тие се мешаат непречено со вашиот мебел, одржувајќи го тој оригинален изглед и чувство на вашиот мебел. Може да се користи на бирото, масата, ѕидот, на кое било место со непријателски агол или раб. Може да се користи во дрво, стакло, алуминиумски легури, керамички плочки, мермер, метал, цемент итн.
  •  Само нанесете двострана леплива лента околу рабовите, искинете ја и притиснете на работ додека не се прицврсти целосно. 
 • Сет од 3 мрежи за комарци 1,5х1,5m
  Код за нарачка: Мрежа за комарци 1,5х1,5m x3
   
  Заштитете го домот од комарци и други инсекти брзо и лесно со мрежата против инсекти
  Лесно се прилепува на прозорите со двостраната само леплива лента
  Може да ја исечете во кои димензии ви одговара
   
  Содржина на пакувањето:
  3x Мрежа против комарци 1,5х1,5m
  3x Двострана самолеплива лента
 • Мрежа за комарци 1,5x1,5m
  Код за нарачка: Мрежа за комарци 1,5х1,5m
   
  Заштитете го домот од комарци и други инсекти брзо и лесно со мрежата против инсекти
  Лесно се прилепува на прозорите со двостраната само леплива лента
  Може да ја исечете во кои димензии ви одговара
   
  Содржина на пакувањето:
  Мрежа против комарци 1,5х1,5m
  Двострана самолеплива лента
 • Држач за хартија со 3 нивоа

  Со овој едноставен и практичен држач на едно место ќе Ви бидат кујнските бришачи, алуминиумската фолија и целофанот.

  Димензии: 38,5x19x7,5cm

 • Сет од 6 флексибилни силиконски капаци
  Флексибилни силиконски капаци кои лесно се прилагодуваат на секој сад со димензии од 7 до 29cm
  Изработени од висококвалитетен силикон погоден за чување храна
  Не ја загадува животната средина
 • Диспанзер за вода
  Диспанзер за вода со универзален приклучок за сите видови шишиња балони
  Се полни преку USB
  Со едно полнење може да наточите 80 до 100 литри вода
  Црево од медицински силикон
  Цевка од не'рѓосувачки челик која се ротира за 360 степени
  Може да испушта дози од 300ml и 1l
  Исклучително тивка работа
  6 месеци гаранција
   
 • Рачна машина за шиење
  Рачна машина за шиење  која е одличен избор за моментално поправање на Вашата облека
  Лесна и еднсотавна за употреба
  Работи на батерии x4 AA
  Идеална за домаќинства, канцеларии, студенти и креативни работници
  Димензии: 15.3x12.5x6.8 cm