• Тример за коса и брада Iskra RFC-1306 син

  Код: Iskra RFC-1306 син

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,
  Моќност: 5W,
  3 во едно - за коса, брада и тело
  Прилагодлива должина на сечилата со регулатор,
  2 чешли за потстрижување ,
  Индикатор за полнење,
  Литиум-јонска батерија на полнење,
  погоден за влажна употреба,
  може да работи и на кабел и на батерија,

 • Машинка за потшишување со тример ADLER AD 2822

  Глава/Ножеви: Нерѓосувачки челик
  Должини на шишање: 24
  Краток чешел: 3-15mm
  Долг чешел: 18-30mm,
  Отстранлиа глава за лесно чистење
  Вградена NiMH батерија
  Тример

 • Машинка за потшишување ADLER AD 2818

  Глава/Ножеви: нерѓосувачки челик
  Должини на шишање: 24
  Краток чешел: 3-15mm
  Долг чешел: 18-30mm
  Апаратот може да се користи додека се полни

 • Тример за бричење ADLER AD 2922

  Тример
  Батерија:Lithium Ion
  Време на работа: до 45min
  Додатоци: 3
  Полнење: преку USB
  Вградена сијаличка

 • Тример за коса и брада Iskra RFC-1306 црн

  Код: Iskra RFC-1306 црн

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,
  Моќност: 5W,
  3 во едно - за коса, брада и тело
  Прилагодлива должина на сечилата со регулатор,
  2 чешли за потстрижување ,
  Индикатор за полнење,
  Литиум-јонска батерија на полнење,
  погоден за влажна употреба,
  може да работи и на кабел и на батерија,

 • Машинка за шишање Philips HC3505/15

  Код за нарачка: Philips HC3505/15

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Trim-n-Flow технологија
  Ширина на сечилото: 41 мм
  13 должини: 0,5 до 23 мм
  Дополнителен чешел за брада
  Сечила од не’рѓосувачки челик со самоострење
  Дупли сечила за два пати побрзо стижење
  Ергономска рачка за поголема удобност и контрола
  Брзо отстранување на сечилото за лесно чистење
  DuraPower технологија за подолг животен век на батеријата


 • Машинка за шишање Philips HC3510-15

  Код за нарачка: Philips HC3510-15

   Машинка за шишање
   Боја Црна
   жичана употреба
   Должина од 0
  5-23мм
   ширина на сечиво 41мм
   13 поставки на должина
   Самоостречки сечива
   пилагодлив чешел
   без потреба од подмачкување
   Гаранција: 2 години

 • Апарат за бричење ADLER AD 93

  Код за нарачка: ADLER AD 93

  Самостојни глави за бричење
  Ултра тенок "microgroove" надворешен филтер
  Систем за точно бричење
  Тример
  Прекинувач за ВКЛУЧЕНО/ ИСКЛУЧЕНО со интегрирано заклучување
  Индикатор за полнење
  Максимално време на полнење: 8 часа
  Време на работа по полнењето: 60мин
  Напон: 230 V ~ 50 Hz
  Полнач: 12V DC

  Гаранција 1 година

 • Апарат за шишање Iskra QR8918 бел

  Код за нарачка: Iskra QR8918 бел

  Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада.
  Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови!

  Работи на кабел
  Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz,
  Моќност: 12 W,
  2 променливи брзини,
  Сечива од не’рѓосувачки челик
  Подесување на сечивата,
  4 додатни адаптер-чешли за постигнување различни должини и форми,
  Вклучени ножички и чешел во пакувањето
  Вклучено масло за подмачкување и четкица за чистење во пакувањето,
  Вклучен заштитник за сечивата, кој се става после употреба,
  Долг кабел со гајка за закачување
  Ергономично обликувана за стабилен фат
  Достапна во црна и бела боја
  2 години гаранција

 • Апарат за шишање Iskra QR8918 црн

  Код за нарачка: Iskra QR8918 црн

  Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада.
  Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови!

  Работи на кабел
  Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz,
  Моќност: 12 W,
  2 променливи брзини,
  Сечива од не’рѓосувачки челик
  Подесување на сечивата,
  4 додатни адаптер-чешли за постигнување различни должини и форми,
  Вклучени ножички и чешел во пакувањето
  Вклучено масло за подмачкување и четкица за чистење во пакувањето,
  Вклучен заштитник за сечивата, кој се става после употреба,
  Долг кабел со гајка за закачување
  Ергономично обликувана за стабилен фат
  Достапна во црна и бела боја
  2 години гаранција

 • Тример со додатоци Iskra MR-700

  Код за нарачка: Iskra MR-700

  Напон: 1.2V,
  Моќност: 2W,
  4 Додатоци, 
  Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши
  Сечиво со висок квалитет и острина за безболно отстранување влакна
  Не ја иритира кожата
  Li-ion Батерија, со стандарден полнач
  База за чување на додатоците
  Ергоомски обликуван, лесен за употреба и оддржување

  2 година гаранција

 • МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ ADLER AD 2825

   

  4 разменливи чешли: 3,6,9 и 12мм
  Издржливо и остро сечиво од не'рѓосувачки челик ширина 45 mm
  Тивок мотор
  Регулатива за непречена должина
  Ергономско куќиште
  Долг, професионален кабел од 1,9 метри
  Лесно се чисти
  Сетот вклучува: четка, ножици и масло за одржување
  Моќност: 15W

  Adler AD 2825 е уред што може да го користат професионални фризери, како и дома. Благодарение на четири разменливи чешли, можете да ја прилагодите должината на косата после потстрижувањето. Сечилото изработено од остар нерѓосувачки челик гарантира прецизност и издржливост на стрижечот за коса. Кабелот е подолг отколку кај стандардните уреди (1,9m), го олеснува работењето на уредот. Лесно е и да се одржува и чисти благодарение на неговата конструкција, маслото и четката вклучени во комплетот.

 • Машинка за бричење ST MS-U315FH
  ST MS-U315FH
   Superior Technology
   Безжична Машинка за бричење со три глави
   систем на бричење кој се приспособува на контурите на лицето
   црна/сива боја
   водоотпорна
   три глави за бричење со двослојни сечила од не'рѓосувачки челик
   за мокро и суво бричење
   дизајн кој се приспособува на вашето лице
   континуирана работа од 45 минути
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • Машинка за шишање MAS14

  Сечило од нерѓосувачки челик

  Лесно вадење на сечилото

  Индикатор ON/OFF за полнење

  Батерија која се полни

  Моќност: 50/60Hz 3W

 • Машинка за шишање MAS18
  Тримерот се користи како за професионална така и за домашна употреба.
  Сечилата се од титаниум и не се загреваат за време на работата, што овозможува поудобно потстрижување.
   
  Континуирано траење на батеријата од 45 минути
 • Машинка 3 ВО 1 MAS10

  3 ВО 1 - опција за бричење, шишање и тример за нос

  Безжичен уред и со опција за полнење

  Острило изработено од 402 Не'рѓосувачки челик

  Брзина: 7800rpm

  Напон: 220V / 50Hz

  3Моќност

  Време за полнење: 8 часа

 • Тример 2 ВО 1 MAS15
  Одлична алатка за нега на брадата и телото. Наменет е за суво бричење.
  Тримерот е уред 2 во 1, постојат две различни додатоци за различна функција:
  1. Тример за кратење на влакната во носот
  2. Додаток за потстрижување
  Тримерот може да работи до 30 минути. Целосното полнење е во рок од 8 часа
 • Машинка за шишање MAS13

  Челични селича за прецизна употреба.

  Интелигентен анти-клип систем

  Безжичен, лесен за употреба со ергономски дизајн и моќен мотор

  Променлива батерија која се полни целосно за 8часа

 • Машинка за потстрижување MAS11
  Комплетот соддржи машинка се-во-едно за брада и тело и тример, 3 додатока за отстранување влакна и USB кабел.
  Машинката има вградено LED светилка и глава која се врти за полесно следење на формата на телото.
  Додатните елементи за отстранување влакна се со големини 1мм, 3мм и 5мм.
  Батерија lithium-ion која се полни и трае 45минути откако е комплетно наполнета.