• Аголна гарнитура Lisborin Антрацит десен агол

  Код: M Аголна гарнитура Lisborin Антрацит десен агол - 825BLC2596

  Рамка: ЕЛКА И МДФ

  Ткаенина: 100% ПОЛИЕСТЕР

  Ширина: 242 cm Висина: 88 cm Длабочина: 90 cm

  Големина на кревет: 200 x 150 cm

  Длабочина на седиштето: 72 см

  Висина на седиштето: 42 см

  Должина на седиштето: 210 см

  Висина на грбот: 42 см

  Висина на ногарките: 5 см

  28 DNS пена за седење

  Поликоморна пена за грб

  Дрвени ногарки


 • Маса Јулита црна

  Код: Маса Јулита црна 

  Тркалезна маса Јулита со модерен индустриски дизајн е комбинација од природно буково дрво на ногарките и плоча од црн медијапан.

   

  Спецификации:

  Плочата е изработена од висококвалитетен медијапан во црна боја, со мат завршеток.

  Со 4 армирани цврсти дрвени ногарки, со метална конструкција под плочата во црна боја,  отпорна на тежина и абење.

  Краевите на ногарките имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.

   

  Димензии на производот:
  Дијаметар: 80см
  Висина: 73 см


  Забелешки:

  Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детално упатство за склопување.

  Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од онаа прикажана на фотографиите.


  Димензии на пакување: 66x66x10cm

 • Полица Остин

  Код: Ѕидно огледало Остин - 863SPH3906

  Спецификации:

   

  Дебелина: 18 мм

  Метална рамка (дебелина: 2 см)

  Големина: Ширина: 140 см Висина: 80 см Длабочина: 35 см

  Висина на полицата: 18 см

  Бројни полици

  Може да се прицврсти на ѕидот

  Дополнително складирање

   

  Пакувана во 2 пакети  157x40x27