• Сет 3 соларни светилки HEXAGON

  Код за нарачка: Соларна лампа HEXAGON

  - Интелигентно осветлување: Вграден осетлив сензор за светлина, светлото автоматски ќе се вклучува ноќе и ќе се исклучи во текот на денот.
  - Вграден соларен панел на врвот на ламбата за напојување.
  - Вградена батерија: Батерија за полнење од 600 mAh Ni-MH, со 3 парчиња монокристален силиконски соларен панел, потребни ѝ се околу 8 часа целосна изложеност на сонце и ќе обезбеди до 8 часа постојано осветлување навечер.
  - Загарантирана безбедност и квалитет: IP65 водоотпорност, отпорност на топлина и висока издржливост, еколошки производ.
  - Одличен декор за градина: Елегантна хексагонална форма со проѕирен абажур со шест лица, ротирачко за 180 степени, многу меко бело светло, идеално за Вашата градина, патека, итн.

  Боја на светлина: ладно бела
  Температура на боја: 5500K-6000K
  Режим на работа: ВКЛУЧЕНО/ИСКЛУЧЕНО
  Соларен панел: 2V / 100mA
  Батерија: Ni-MH / AA / 1,2V 600mA
  Водоотпорност: IP65
  Работно време: 6-8 часа
  Време на полнење: 6-8 часа

 • Сет 3 соларни светилки ArtD

  Сет 3 соларни светилки ArtD

  Material: ABS

  Style: ‎Modern Art Deco

  Indoor/Outdoor Usage: ‎Outdoor

  Power Source: ‎solar

  Light Source Type: ‎LED

  Number of Light Sources: ‎4

  Voltage: ‎1.2 Volts

  Shape: ‎Cuboid

  Light Direction: ‎Downlight

  Manufacturer: ‎Sun lighting

  Product Dimensions: 8x5x4.5cm

  Shade Color: Transparent

  Luminous Flux: ‎7 Lumen

 • Сет 3 ѕидни светилки YD-36

  Сет 3 ѕидни светилки YD-36

  Material: ABS
  Colour: Black
  Gross weight: 94g
  Lamp beads: SMD*2
  Light color: warm light
  Power supply: built-in battery
  Charging method: solar charging
  Charging time: more than 6h
  Continuous lighting time: about 6-10 hours

  What's in the box
  What's in the box
  1X Sensor Solar Wall Light
  1x Screw Pack


 • Паметна светилка со сензор Xiaomi Mi BHR5278GL

  Код: BHR5278GL Mi Motion-Activated Light

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Ротација 360 °

  Одлична за скали, ходници, влезови, ноќни маси, кујна, бања, гаража, балкон или каде Ви е потребно.
  Сензор за движење

 • LED Светилка од 9W

  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
  9W
  810Lm
  6500K

 • LED Светилка од 12W

  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
  12W
  1080Lm
  6500K

 • LED Светилка од 15W

  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
  15W
  1350Lm
  6500K

 • LED Светилка од 18W

  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
  18W
  1620Lm
  6500K

 • Трокрака LED светилка
  LED светилка во форма на вентилатор 45watt
  80% заштеда на електрична енергија споредено со обична светилка.
  LED светилка во форма на вентилатор со стандардно грло.
  Обезбедува поголемо осветлување и во поширок простор.
  Има три агли на прилагодување.
  6500K бела светлина.
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • Лед панел 24W кружен

  6500К бела светлина
  18W потрошувачка
  30х3cm
  Производител: IBRZ LED
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА