• Полица Каиро 42

  Код: Полица Каиро 42 Миди

  Димензии: 150x60x30cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција

 • Масичка за лаптоп Карен

  Код: Масичка за лаптоп Карен FD-6030LS-001

  Димензии: 60x30x23cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите

 • Метална закачалка Стела

  Код: Метална закачалка Стела FD-12050GR-001

  Димензија: 120x105x45cm
  Високо издржливи метални профили


 • Биро со метална конструкција Денвер 61

  Код: Денвер 61

  Димензии: 60x90cm
  Висина: 72cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција
 • Масичка за лаптоп со метална конструкција ДОМИНО

  Код за нарачка: ДОМИНО MK17-03-02

  Димензии: 35.5x60x65.5cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција


 • Gaming Chair Viper G4 Black

  Код: Gaming Chair Viper G4 Black

  Cover material: PU Cover
  Frame material: Primary foam; Iron frame (T1.5mm);12mm plywood on seat; Multifunctional mechanism; 350mm chrome base; 80mm Class 3 gas lift; Adjustable PU armrest
  Color: Black
  Product size: W65*D70*H122-130cm; (Back: W54*H83cm; Seat: W52*D53cm)
  Reclining Angle: 90-160

 • Полица ИНДУСТРИАЛ

  Код за нарачка: Полица ИНДУСТРИАЛ- МК15-66-02

  Димензии: 180x60.2x20cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  Метална конструкција
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

 • Полица Кастело Бела

  Код: Полица Кастело Бела FD-3LBS-002

  Димензии: 75x60x30cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција

 • Кујнска полица Панорама Атлантик

  Код: Кујнска полица Панорама Атлантик FD-K4LDSK-001

  Димензии: 142x60x40cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција

 • Софа на извлекување SOLARIS Антрацит

  Код: Софа на извлекување SOLARIS Антрацит - 035-000068

  Барате квалитет, практичност и модерен дизајн? Ви ја нудиме софата ОРИОНИС како флексибилен и практичен предлог за заштеда на простор во канцеларија или дома.
  Метален „click-clack“ механизам кој лесно се користи за да се претвори во кревет со едноставно движење.
  Метална конструкција за поголема отпорност на тежина и издржливост.
  Тапацир со висококвалитетна ткаенина која обезбедува издржливост, но и можност за лесно чистење. 
  Софата има елегантни ПП ногарки во црна боја за најдобра можна потпора и за заштита на подот од несакани оштетувања.

  Димензии на софа: 167x77x73cm
  Димензии на лежај: 167x90x36cm
  Длабочина на седло: 46cm
  Висина на грбот: 43cm

  Димензии на пакување: 167x95x15cm
   
  Забелешки:
  Производот се испорачува во фабричко пакување, а ногарките треба да се склопат.
  Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од онаа прикажана на фотографијата.

 • Биро Даблин 190 Атлантик

  Код: Биро Даблин 190 FD-60120SD-001

  Димензии: 120x60x75cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција

 • Биро Лондон 24 Атлантик

  Код: Биро Лондон 24 Атлантик FD-60120OD-001

  Димензии: 120x60x73cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција

 • Паметна вага Mi Smart Scale 2 White

  Код: NUN4056GL Mi Smart Scale 2 White

  6 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Лесно поврзување со Mi Fit APP

  Димензија: 300mm x 300mm x 28.2mm

  Преден панел: Калено стакло

  Задна страна: ABS

  Лимит на тежна: 5kg – 150kg

  Мерка во:  kilograms, pounds (прилагодливо)

  Презицност на мерење до: 50g

  Простор за грешка: 5-50kg (max. 0.1kg), 50-100kg (max. 0.2kg)

  Задолжително за поврзување Bluetooth 4.0. Компатибилен со уреди со Android 4.4 и погоре, како и со iOS 7.0 и погоре.


 • Сет 3 маси Октагон Бела

  Код: Сет 3 маси Октагон Бела FD-OCT3PCTS-012

  Димензии: 36x36cm | 36x38,5cm | 36x41cm

  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

 • ТВ комода Валери Атлантик

  Код: ТВ комода Валери Атлантик FD-12035TVU-001

  Димензии: 60x35x120cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

 • Bluetooth звучник BSRMB Click BS-R-M
  Код за нарачка: BSRMB Click BS-R-M
   
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
   
  Моќност: 3 W
  Конекција: Bluetooth V2.1
  Вграден микрофон со опција за handsfree
  Траење на батеријата до 8 часа
  Држач за телефон
  Одличен звук
  Боја: Црна
 • Кујнска полица Тимос Бела

  Код: Кујнска полица Тимос  Бела FD- CTKS4010-002

  Димензија: 43x40x10cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

 • Полица Пико Бела

  Код: Полица Пико Бела FD-2LMPS-002

  Димензии: 40x33x28cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција

 • Bean bag Capri сива

  Код: Bean bag Capri  сива-248FRN1327

  Спецификации:

   

   Ткаенина: 100% ПОЛИЕСТЕР

    Водоотпорен

    Висина на грбот: 130 см

    Висина на седиштето: 39 см

    Ширина на седиштето: 115 см

    Со скриен систем за патент

    Неподредени

    

    Пакувана во 1 пакет  65x120x65cm

 • Столица ЈУЛИТА црна

  Код за нарачка: Столица ЈУЛИТА црна - 271-000005

  Удобно седло изработено од полипропилен (PP) 1950g/m³ (100% материјал што може да се рециклира) со висока отпорност на абење и кршење.
  Ергономскиот дизајн ги поддржува половината и 'рбетот. 

  4 армирани букови дрвени ногарки, интегрирани со црни метални краци, со одличен квалитет и отпорност на тежина.
  Краевите на ногарките имаат пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.

  Димензии на производот:
  Должина: 46cm
  Ширина: 50cm
  Висина: 82cm
  Висина до седлото: 47cm