• Новогодишна елка 180cm F180

  Код: F180
  Висина: 180цм 
  Изработени од висококвалитетен поливинил кој е исклучитално издржлив

 • Новогодишна елка 210cm F210

  Код: F210
  Висина: 210цм 
  Изработени од висококвалитетен поливинил кој е исклучитално издржлив

 • Паметна вага Mi Smart Scale 2 White

  Код: NUN4056GL Mi Smart Scale 2 White

  6 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Лесно поврзување со Mi Fit APP

  Димензија: 300mm x 300mm x 28.2mm

  Преден панел: Калено стакло

  Задна страна: ABS

  Лимит на тежна: 5kg – 150kg

  Мерка во:  kilograms, pounds (прилагодливо)

  Презицност на мерење до: 50g

  Простор за грешка: 5-50kg (max. 0.1kg), 50-100kg (max. 0.2kg)

  Задолжително за поврзување Bluetooth 4.0. Компатибилен со уреди со Android 4.4 и погоре, како и со iOS 7.0 и погоре.


 • Новогодишна елка 150cm F150

  Код: F150
  Висина: 150цм 
  Изработени од висококвалитетен поливинил кој е исклучитално издржлив

 • Новогодишна елка 240cm F240

  Код: F240
  Висина: 240цм 
  Изработени од висококвалитетен поливинил кој е исклучитално издржлив

 • Тава 22cm NATURAL WOOD SERIES Accademia Mugnano

  Код: Тава 22cm NATURAL WOOD SERIES - 1680

  Бренд: Accademia Mugnano

  Made in Italy

  Внатрешните и надворешните површини се премачкани со AM Natural Wood премаз, кој дава ефект на природно дрво, дополнети со микрочестички кои се компинирани на таков начин што даваат исклучително цврста и компактна површина
  Изработени од алуминиум со 99,9% чистота на составот и дебелина од 4mm

  Ергономски рачки кои не се загреваат
  Нелеплива површина која рамномерно ја распоредува топлината и овозможува одлично готвење на состојките


 • Прибор за јадење од 25пар. Tramontina IPANEMA-TULUM крем
  Код за нарачка: Tramontina IPANEMA-TULUM крем 1/25 - 4985
  Бренд: Tramontina 

  Сетот од 25 парчиња содржи:
   - 6 ножеви (21,3x2,2x1,1cm)
   - 6 вилушки (19,1x2,4x1,6cm)
   - 6 супени лажици (19x4x1,7cm)
   - 6 кафени лажички (13,9x2,7x1,3cm)
   - 1 сад за прибор (35x20x5cm)

  Приборот за јадење Ипанема е идеален за вашите секојдневни оброци. Овие лежерни линии имаат рачки од полипропилен кои даваат допир на радост на вашата маса. Изработени се од не'рѓосувачки челик и се високо отпорни и долготрајни. Дизајнот на сечилата спречува деформации. Може да се мијат во машина за садови.

   

 • Тенџере 20cm Gorgel ROYAL
  Код за нарачка: Тенџере 20cm Gorgel ROYAL - 2364
   
  Бренд: GÖRGEL

  Дијаметар: 20cm
  Висина: 10cm
  Капацитет: 3,2L
  Материјал: 18/10 Не'рѓосувачки челик
  Високо полирани надворешни површини со ергономски рачки
 • Скара на жар со капак 99918 ЈАТО

  Код за нарачка: Скара на жар со капак 99918 ЈАТО - 407075

  површина за скарата: 41 cm
  обложено огниште сад и капак
  хромирана решетка со рачки
  долна решетка од јаглен
  цврста челична конструкција
  триаголна долна полица
  2 практични рачки и пластични тркала кои го олеснуваат транспортот
  пепелник
  висина на ложиштето: 59 см
  димензии: 47 x 43 x 74 cm
  дебелина на решетка: 2,5 mm

 • Сет од 6 кригли Kronos NIKOL 360ml
  Код за нарачка: Kronos NIKOL 360ml 1/6 - 10635
  Бренд: Kronos
   
  Сет од 6 кригли
  Капацитет: 360ml
 • Гранитно тенџере Gorgel ECO 22cm

  Код за нарачка: Гранитно тенџере Gorgel ECO 22cm - 7974

  Дијаметар: 22cm
  Капацитет: 3,5L
  Материјал: Гранит (без штетни метали или хемикалии)
  Нелепливост без додавање на масти и масла
  Соодветен за гас, електрични, керамички и халогенски плочки
  Чистење едноставно, безбедна за машина на садови.

 • Патисерија Pashabahce Villa

  Код: Патисерија Pashabahce Villa - 6339

  Патисеријата изработена од врвниот турски производител на стакло Paşabahçe ќе Ви овозможи години користење, а со својот дизајн ќе го издигне просторот на едно повисоко ниво.

  Димензии: 
  Висина: 26,1cm
  Дијаметар: 11,8cm

 • Сет тенџериња Gorgel VIVALDI Aster 9 дела
  Код за нарачка: Сет тенџериња Gorgel VIVALDI Aster 1/9 - 1335

  Бренд: GÖRGEL

  Сетот содржи:
  - Длабоки тенџериња со капак 16cm, 20cm и 24cm
  - Плитко тенџере со капак 24cm
  - Тава 24cm
  Материјал: 18/10 Не'рѓосувачки челик
  Високо полирани надворешни површини со ергономски рачки
 • 3D Базен B0165 3.05m x 76cm

  Два слоја на издржлива ПВЦ материјал со силна мрежа од полиестер помеѓу слоевите.
  Димензии: 3.05m x 76cm
  Капацитет: 3879 L


 • Тава 20cm NATURAL WOOD SERIES Accademia Mugnano

  Код: Тава 20cm NATURAL WOOD SERIES - 312

  Бренд: Accademia Mugnano

  Made in Italy

  Внатрешните и надворешните површини се премачкани со AM Natural Wood премаз, кој дава ефект на природно дрво, дополнети со микрочестички кои се компинирани на таков начин што даваат исклучително цврста и компактна површина
  Изработени од алуминиум со 99,9% чистота на составот и дебелина од 4mm

  Ергономски рачки кои не се загреваат
  Нелеплива површина која рамномерно ја распоредува топлината и овозможува одлично готвење на состојките


 • Сет од 6 Чаши Pasabahce ALANIA 175ml

  Код за нарачка: Pasabahce ALANIA 175ml 1/6 - 4070

  Бренд: Paşabahçe

  Капацитет: 175 cc
  Висина: 123mm
  Дијаметар на горниот дел: 57 mm
  Дијаметар на долниот дел: 45 mm
 • Базен B0563 ELITE со филтер пумпа и скали 4.57m x 1.22m

  Издржлив материјал со 3 слоја
  Ултра-цврста рамка
  Принт имитација на камен
  Димензии: 4.57m x 1.22m
  Капацитет: 17400 L
  Скали
  Сет за оддржување DeLuxe
  Филтер пумпа: SFX 1000 SkimmerPlus | 12V | 3.8 m3


 • Метална лулашка 2.2m со 2 седла + 1 и гондола

  Код за нарачка: Метална лулашка 2.2m со гондола 9050597

  За 6 деца на возраст од 3-12 години
  Димензии: 336x214x220 cm
  Дијаметар на метална рамка: 50 mm
  Во согласност со строгите европски стандарди
  Лесно се склопува.
  Максимално оптоварување 50 kg.

 • Метална лулашка 1.9m со 1 седло

  Код за нарачка: Метална лулашка 1.9m 9050604

  За 1 дете на возраст од 3-12 години
  Димензии: 132x201x190 cm
  Дијаметар на метална рамка: 40 mm
  Дијаметар на горната метална шипка: 50 mm
  Во согласност со строгите европски стандарди
  Идеален за мала градина
  Кесно се склопува
  Прилагодливо седиште.
  Максимално оптоварување 35 kg

 • BOSCH Батериски тример UniversalGrassCut 18-26

  Код за нарачка: BOSCH UniversalGrassCut 18-26

  Карактеристики за производот:

  • Снага на мотор: 18V/2,5 Ah
  • Време на полнење на батеријата: 1 час
  • Пречник на сечење: 26 см
  • Подесување на висина 120-140 см
  • Систем на сечење “IntelliFEED” 1,6mm
  • Тежина: 2,7 кг.
  • Батерија PBA 18V, 2,5Ah W-B
  • Брз полнач AL1815 CV
  • Два ножеви Durablade
  • 24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА